Obsługiwane przez usługę Blogger.

czwartek, 30 sierpnia 2012

Pocałunek słowem

W dzisiejszych czasach warto wspomnieć jaki wpływ ma słowo na wewnętrzną płaszczyznę związku, są ku temu nawet pewne liczby. Kamasutra składa się z 1250 wersów które to dzielą się na rozdziały i części natomiast językiem polskim, władać możemy na 30 tysięcy różnych sposobów, ponawiam liczbę w jej pełnej postaci 30000, niekiedy nawet można się spotkać z ludźmi biegle władającymi 100000 słów, sto tysięcy to w porównaniu na ponad tysiąc pozycji kamasutry, więc jest w czym wybierać. Lecz do czego zmierzam? Zmierzam do tego by nie martwić się o zewnętrzne walory, nie mówię tu o tworzeniu jakichś słownych ekscesów podczas miłosnych uniesień, natomiast bawmy się słowem.


Polecam się serdecznie wszystkim Panom, którzy są zapracowani i często nie mają głowy do spamiętania tych wszystkich dat i faktów, co prawda z faktami można by się kłócić z tym, że chodzi mi o to, że oferuję zapamiętanie ważnej rocznicy. Przypomnieć o niej i wysłać wiersz na daną okazję. Na przykład rocznica ślubu, urodzinki mamy, żony. W natłoku ważnych spraw dziś można by o tym zapomnieć. Lecz jestem strażnikiem czasu i potrafię zapamiętać to dla Ciebie. Ważne w tym jest to, że potrafię specjalnie wyselekcjonować słowa na tą okazję. Będę naturalnie potrzebował jakiejś podkładki pod moją twórczą działalność. Mianowicie ulubione kwiaty kobiety dla której ma być zadedykowany wiersz, ulubiony napój, pora roku, jak się poznaliście i wiele innych o których sam mi powiesz w trakcie kontaktu.
Jako, że każda kobieta jest niesamowicie złożona, to nie mam zamiaru upraszczać i zamykać jej walorów w wierszu, chcę jedynie skomponować okazjonalny wiersz dla twojej mamy w dniu jej imienin lub urodzin, odnosi się to zarówno do babci, cioci, kuzynki, siostry. Możliwości słownych wyrażeń jest wiele, tak jak wiele kobiet dla tego zapraszam do kontaktu ze mną w celu uzgodnienia szczegółów.
Miło będzie mi zagościć z dobrym słowem do waszego związku i relacji rodzinnej dla tego odtrąćcie wszelkie skrępowanie, wstyd lub zażenowanie taką sytuacją.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 

Jak często dajesz kobiecie kwiaty ?

Moja wizytówka

Serdecznie polecam!

Kto to taki

Poeta (ale głowa nie ta :D), fantasta, afirmujący piękno kobiet, kochający świat i życie.