Obsługiwane przez usługę Blogger.

poniedziałek, 3 września 2012

Dzisiejsza miłość

Wiedząc jak ludzie potrafią się poznawać za pośrednictwem narzędzia zwanego internetem, można wyciągnąć pewne wnioski. Zakładając na początku pewnik, że kiedyś się spotkają, tonie ma co ukrywać, że dużo czasu poświęcają na pokazanie się z jak najlepszej strony. Wszystkie zdjęcia albo pieczołowicie zostają obrobione w programie komputerowym do retuszu, lub po prostu wybierane są te zdjęcia, na których lepiej się wygląda niż w rzeczywistości. Cóż można to zwalić na cenę poznawania się on line. Drugą sprawą jest opis osobowościowy, często spotykam się tutaj z cytatami z przebojów muzycznych albo znanych poetów. Nie mam nic przeciwko obu formą samo reklamy własnej osoby, lecz uzmysłówmy sobie ten fakt, że kiedyś będzie trzeba się spotkać i pogodzić lu odtrącić wybraną osobę.
Aby nie skończyło się tak źle proponuję wszystkim Panom, mężczyznom, chłopakom aby zainwestowali w poznanie osoby a następnie, udali się do mnie z informacjami na temat tego jakie są ulubione lub tez znienawidzone aspekty życia. Wszystko jest ważne, nawet kolor klapków które używa można przedstawić w formie wiersza.

Gdy używasz swych nieziemskich, błękitnych klapków
Mam ochotę spotkać się z twymi stopami,
By poczuć się jak w niebie,
Bo poznawanie Ciebie leży w sugestii moich marzeń,
Twe delikatne stopy unoszące się w przestworzach błękitu,
Sprawiają, że w myślach mam chęć poznawania,
Ciebie całej bez liku...

Na tym przykładzie widać jak zrozumiałe jest moje apelowanie o szczegóły z życia naszej wybranki, po to bym mógł skomponować unikalny wiersz, jedynie dla właśnie Twojej wybranki.
Niczym wiertło, wwiercić się w słowniki, by odzwierciedlić wagę słowa jakim chcę otoczyć pewne tylko fragmenty waszego wspólnego życia. Zapraszam do kontaktu, ze mną bezpośredniego, lub pośredniego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 

Jak często dajesz kobiecie kwiaty ?

Moja wizytówka

Serdecznie polecam!

Kto to taki

Poeta (ale głowa nie ta :D), fantasta, afirmujący piękno kobiet, kochający świat i życie.